Osnovna šola Pesnica
Strokovni delavci razredne stopnje.
IME IN PRIIMEK | POUČUJE | POGOVORNE URE |
Božena Arnejčič | 1.a, OPB | Četrtek, 12.00 – 12.45 |
Jasna Gosak | 1.b, JUV | Sreda, 12.50 – 13.35 |
Rebeka Matečko | 1.b, OPB | Sreda, 9.30 – 10.00 |
Sanja Smolovič | 2.a, JUV | Petek, 8.00 – 8.45 |
Mateja Matišič | 3.a | Petek, 11.10 – 11.55 |
Marjeta Colnarič | 3.b, JUV | Petek, 8.50 – 9.35 |
Dušanka Kolarič | 4.a, JUV | Torek, 10.00 – 10.45 |
Vesna Bračko | 5.a, JUV | Ponedeljek, 8.50 – 9.35 |
Lea Bačnik | N1A, TJA | Torek, 12.50 – 13.35 |
Tadeja Vraber | LUM v 4., 5. r. | Četrtek, 12.00 – 12.45 |
Janja Marolt Dvoršak | OPB, GOS, MATm in SLJm v 4. r in 5.r | Petek, 11.10 – 11.50 |
Alenka Golija | GUM v 5. r., OPZ | Petek, 8.50 – 9.35 |
Matej Lubej | NŠP, OPB | |
Angelina Ajnihar | NŠP, OPB | |
Karla Golež | N2N, OPB | Sreda, 11.10 – 11.55 |
Blaž Cesar | OPB | Petek, 12.00 – 12.45 |
Osnovna šola Pesnica
Strokovni delavci predmetne stopnje.
IME IN PRIIMEK | POUČUJE | POGOVORNE URE |
Nataša Brlič | 6.a, MAT, ŠHS, ŠHK |
Četrtek, 12.50 – 13.35 |
Tatjana Dvoršak | 6.b, SLJ, DKE, ISP |
Sreda, 11.10 – 11.55 |
Maja Milivojević | 7.a, TJA, DKE | Petek, 11.10 – 11.55 |
Tadeja Vraber | 7.b, LUM, LS1, LS2, LS3, FV1, FV2 | Četrtek, 12.00 – 12.45 |
Gordana Rubelj | 8.a, ZGO, GEO, ISP | Četrtek, 11.10 – 11.55 |
Mihaela Fike | 8.b, SLJ, BIO, SPH, ŠHO, ŠNO, ISP | Petek, 11.10 – 11.55 |
Gordana Rodinger | 9.a, SLJ, ZGO, GKL | Ponedeljek, 11.10 – 11.55 |
Lea Bačnik | 9.b, N1A, TJA | Torek, 12.50 – 13.35 |
Mojca Hrastnik | NAR, BIO, KEM | Torek, 10.00 – 10.45 |
Blaž Cesar | MAT | Petek, 12.00 – 12.45 |
Simona Eder | NI1, NI2 | Torek, 10.00 – 10.45 |
Maša Drevenšek | RaP | Sreda, 12.00 – 12.45 |
Jasna Bačani | Knjižničarka, TIT | |
Marija Čep | Pomočnica ravnatelja, TIT | Petek, 8.00 – 8.45 |
Alenka Golija | GUM | Petek, 8.50 – 9.35 |
Martina Rojs | TJA | |
Slavica Rikovi | FIZ, ZVE, ŠHO | Sreda, 10.00 – 10.45 |
Matej Lubej | ŠPO, ŠZZ, IŠP | |
Angelina Ajnihar | ŠPO, ŠSP, IŠP | |
Boris Fliser | ROID, NRA | |
Sandra Pirtušek | Svetovalna delavka | |
Tina Gregurec | Svetovalna delavka, DSP | |
Vanja Jurič | Logoped, DSP | |
Marjetka Kocijančič | DSP | |
Veronika Benda Vogrinec | ISP, DSP | Sreda, 12.00 – 12.45 |
Meta Hunjet | Psihologinja, DSP | |
Urška Tisel | DSP | |
Tanja Furek | DSP |
Osnovna šola Pesnica, podružnica Pernica
Strokovni delavci.
IME IN PRIIMEK | POUČUJE | POGOVORNE URE |
Lea Vernik | 1.c | Sreda, 12.00 – 12.45 |
Marjetka Vaupotič | 2.b | Petek, 8.50 – 9.35 |
Simona Knehtl | 3.c | Ponedeljek, 10.00 – 10.45 |
Andreja Fliser | 4.b | Torek, 11.10 – 11.55 |
Zdenka Tobias | 5.b | Petek, 11.10 – 11.55 |
Martina Rojs | TJA | Ponedeljek, 12.50 – 13.35 |
Nada Godec | OPB 1 | Ponedeljek, 12.50 – 13.40 |
Nina Sagadin | OPB 1 | Ponedeljek, 11.10 – 11.55 |
Tamara Rakovič | OPB 2, ŠPO, NRA | Torek, 12.00 – 12.45 |